Przepis na chleb na drożdżach – łatwy w zrobieniu

22
 • Przepis na chleb na drożdżach – łatwy w zrobieniu
 • Przepis na chleb na drożdżach – łatwy w zrobieniu

  Przepis na : śniadanie

  Przepis na chleb na drożdżach – łatwy w zrobieniu Dzisiaj zapraszam po przepis na chleb. Łatwy w zrobieniu, a efekt zachwyca. Przepis na chleb na drożdżach.         Pewnego dnia wieczorem okazało się, że chleb nie ma na kolację, ponieważ nikomu nie chciało się ruszyć do sklepu . I tak się zaczęło wyjęłam mikser, zaczęłam szukać mąki, drożdży i wymieszałam i powiedziałam zobaczymy co z tego wyjdzie :) Takie przepisy lubię, kilka razy chleb na drożdżach robiłam więc wiedziałam jaką ... Czytaj dalej na blogu Kuchnia na wzgórzu


  Tematycznie do tego przepisu

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
   Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

   Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

  • Dieta cebulowa
   Dieta cebulowa

   Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

  Inne przepisy z Kuchnia na wzgórzu

  Dodaj komentarz