Sałatka z białą fasolą i lekkim dressingiem jogurtowym

Sałatka z białą fasolą i lekkim dressingiem jogurtowym

Sałatka z białą fasolą i lekkim dressingiem jogurtowym

Sałatka z białą fasolą, orzechem włoskim, daktylami i lekkim czosnkowo-ziołowym dressingiem jogurtowym, czy to nie brzmi kusząco? Dosyć neutralna w smaku fasola wydobywa z siebie wszystko co najlepsze w tak zacnym towarzystwie. Wystarczy całość połączyć obłędnym dressingiem i wyjadać łyżką bez ugryzień sumienia. Fasola jest często nie doceniania jako składnik naszej diety, a jednak warto zwrócić na nią uwagę. Jest bogatym źródłem białka roślinnego, zawiera wiele minerałów (zwłaszcza żelaza), a jej kaloryczność jest n... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Łukasza

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Lukash_pLukash_p

Witam!
Jestem Łukasz, mam 14 lat i mieszkam na Litwie. Od samego dzieciństwa, czyli od 6 lat pasjonuję się kuchnią i gotowaniem, a od 23 grudnia 2013 roku prowadzę bloga poświęconego mojej pasji. W kuchni lubię proste i szybkie w przygotowaniu dania, ale najbardziej uwielbiam ciasta i desery, kiedy je robię nawet nie zwracam uwagi na czas.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, sernik, ciasto, przekąski, dieta, sałatka grecka, ciasto jogurtowe

Inne przepisy z Kuchnia Łukasza

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.