Koreańska zupa z kurczakiem i szczypiorem

Koreańska zupa z kurczakiem i szczypiorem

Koreańska zupa z kurczakiem i szczypiorem

Przepis na : obiad

Bardzo delikatny drobiowy bulion, pikantne dodatki, góra aromatycznego szczypioru i soczyste mięso kurczaka. W Korei ta zupa podawana jest najczęściej w lecie – jest pobudzająca, lekka i sycąca. I bardzo szybka do zrobienia – całość nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Moja zupa jest zdecydowanie mniej ostra od oryginału – oryginał prawie wypalił mi usta. Tutaj poziom ostrości jest całkowicie znośny i w żaden sposób nie boli, a wszystkie smaki są dobrze wyczuwalne. Jeśli wolicie bardzo ostre potrawy, nic nie stoi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, kurczak, mięso, pasta, grzyby, pierś, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, ryby, sosy, sałatki, ryż, sałatka, szpinak, ryba, kapustą, fasolka szparagowa, fasolka, kanapki, kurczak z czosnkiem, mięsa pieczone, obiad, kolacja, obiad na szybko, szybki obiad, kurczak pieczony, sałatka z kurczakiem, kurczak z ryżem, sałatka z ryżem, dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z Karo in the Kitchen