Jesienna sałatka z pieczonych warzyw i soczewicy z balsamicznym winegretem

Jesienna sałatka z pieczonych warzyw i soczewicy z balsamicznym winegretem

Jesienna sałatka z pieczonych warzyw i soczewicy z balsamicznym winegretem

Przepis na : obiad

To jest ten typ obiadu, który ostatnio lubię najbardziej – lekki i sycący. A do tego robi się prawie sam. Ta sałatka to bardzo wartościowe dla organizmu produkty i sam smak, bo jest tu wszystko: delikatna, prawie niewyczuwalna gorycz pieczonej brukselki, słodycz batatów, aromat suszonych śródziemnomorskich ziół, ziemistość soczewicy, chrupiące pestki z dyni w nieocenionej roli elementu chrupkiego i kwaśny, słodko-wytrawny sos, który wszystko elegancko łączy w bardzo niebanalną całość. PRZYGOTOWANIE Piekarnik r... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

brukselka, sosy, dynia, sałatka, sałatki, obiad, mielone, kolacja, fit, sos winegret, szybki obiad, szybka sałatka, bez pieczenia

Inne przepisy z Karo in the Kitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.