Coleslaw z młodej kapusty z sosem curry – curryslaw

Coleslaw z młodej kapusty z sosem curry – curryslaw

Coleslaw z młodej kapusty z sosem curry – curryslaw

Przepis na : sałatka

Wiosna, ach to ty! Młoda kapustko, ach to ty! Młode warzywa, chrupiące i słodkie, to świetna baza wiosennych surówek. W tym przepisie moją ulubioną, młodą stożkową kapustę, wykorzystałam do zrobienia niecodziennej surówki coleslaw – odmienił ją sos z dodatkiem przyprawy curry i balsamicznego octu, który świetnie podkreśla chrupkość i niesamowitą świeżość wiosennych warzyw. Poszukajcie młodej, świeżej chrupiącej kapusty. Ta surówka nie będzie smaczna zrobiona ze zbitej, twardej zimowej kapusty. Pierwsze wiosenne... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kapustą, surówka, curry, sosy, ryby, surówka z kapusty, bigos, mięso, ryba, dorsz, sałatka, sałatki, grill, impreza, surówka ze świeżej kapusty, szybkie sałatki, szybka sałatka, mięsa pieczone, sałatka na grilla, salatki do grilla, czerwona kapusta, surówka z czerwonej kapusty, lekkie sałatki, sałatka z selerem, sałatka z majonezem

Inne przepisy z Karo in the Kitchen