ZĘBACZ PIECZONY NA CYTRYNIE

ZĘBACZ PIECZONY NA CYTRYNIE

Zębacz pieczony na cytrynie to, moja szybka propozycja na przygotowanie ryby o pięknej nazwie Wilk Morski, choć wcale ona taka piękna nie jest Mięso Zębacza smugowego jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Jego struktura jest zbita i soczysta, a w smaku przypomina troszkę kurczaka. Filet zębacza pieczonego na cytrynie, można podać z wieloma dodatkami np. brokułem tak jak w moim przypadku, ale mogą być to również ziemniaki, frytki z piekarnika czy po prostu duża ilość świeżej surówki. Wilk Morski to ostatnio do...

Czytaj dalej na blogu Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Autor

Sylwia SzymkoSylwia Szymko

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryba, frytki, brokuł, obiad, kolacja, kurczak, filet z kurczaka, ziemniaki, surówka, mięso, pstrag, brokuły, dietetycznie, bezglutenowe, dieta, dania dietetyczne, owoce morza, dietetyczne , kurczak pieczony, bez pieczenia, mięsa pieczone, pieczone ziemniaki, pieczone ziemniaki z czosnkiem, szybki obiad, obiad na szybko, szybka kolacja, dietetyczny obiad

Inne przepisy z Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.