Idealne ciasto na tartę

Idealne ciasto na tartę

Idealne ciasto na tartę

Dojście do momentu, kiedy mogę stwierdzić nieskromnie, że moje ciasto na tartę jest idealne, dużo mnie kosztowało prób i błędów. PRÓBY I BŁĘDYDla oszczędności czasu i wkładu pracy, zaczynałam od "sklepowego" ciasta francuskiego. Ale nie bardzo było mi ono "w smak". Uginało się pod ciężarem bogatej w składniki tarty, miękło przy pieczeniu i generalnie dawało wrażenie glamzgowatości od spodu, jednocześnie wypiekając się na wiór po bokach. Zdecydowanie to nie to!Następnie przerzuciłam się na również "sklepowe" ciasto k... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasto 3 bit, pieczenie, kruche ciasto, przepisy na kruche ciasto, kruche ciasta, ciasto kruche, do pracy, francuskie, mąka, tarta, ciasto z ciasta francuskiego, ciasto francuskie, fasola, cytryna, szarlotka, siekane, słodkie, jajko, cukier, obiad, ciasto z białek , ciasto z masa, ciasta z masa, tarta na słodko, bez pieczenia, ciasto z bezami, ciasto francuskie, jajka z farszem, ciasto cytrynowe

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.