Dietetyczne naleśniki z serem, wanilią i bananem

Dietetyczne naleśniki z serem, wanilią i bananem

Dietetyczne naleśniki z serem, wanilią i bananem

Przepis na : śniadanie

Odchudzone ciasto naleśnikowe - bez jajek, bez mleka, bez cukru! Były już Dietetyczne naleśniki bez jajek . Smażyłam także Dietetyczne naleśniki na kefirze . Wychodzę z założenia, że naleśników nigdy w życiu za wiele, więc tym razem przedstawiam naleśniki z serem, wanilią i bananem . Nadal dietetyczne - bez jaj, bez tłustego mleka, bez cukru . Przygotowywane głównie z mąki żytniej razowej z dodatkiem mąki owsianej i na bazie maślanki . Tym razem naleśniki odchudzałam w ramach cotygodniowej akcji Błyskawiczne Piątki ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, naleśnik, owsiane, banan, ciasto, dietetyczne , dietetycznie, dietetyczne naleśniki, naleśniki dietetyczne, płatki owsiane, ciasto naleśnikowe, twaróg, syrop, pasty, kefir, pasta, śniadania, śniadanie, diety, dieta, ciasta z masa, dietetyczne ciasta, ciasto z bananem, ciasto z bananami, ciasto na naleśniki, szybkie ciasto, dania dietetyczne, ciasto z jogurtem naturalnym, szybkie śniadanie, jajka z farszem

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.