Risotto ze szparagami i pieczonym łososiem

Risotto ze szparagami i pieczonym łososiem

Risotto ze szparagami i pieczonym łososiem

Co zrobić ze szparagów na obiad lub na kolację? Może risotto ze szparagami i łososiem? Szybkie to danie nie jest, ale eleganckie i bardzo smaczne. Zrobić dobre risotto nie jest łatwo. Zwłaszcza jeśli nie mamy cierpliwości, mieszamy za mocno ryż i używamy byle jakiego ryżu. Jednak jeśli weźmiemy dobrej jakości ryż arborio, damy mu powoli […] The post Risotto ze szparagami i pieczonym łososiem appeared first on Przepisy: zdrowe, bezglutenowe i eksperymentalne - Eksperymentalnie.com . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Eksperymentalnie.com

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.