Aromatyczna zupa pomidorowo-bazyliowa bez soli, z chipsami z szynki serrano i indykiem

Aromatyczna zupa pomidorowo-bazyliowa bez soli, z chipsami z szynki serrano i indykiem

Przepis na słodki i pełen aromatu bazylii krem z dojrzałych pomidorów w towarzystwie chipsów z szynki serrano i pulpetów z indyka i moja dość sceptyczna próba ugotowania dania bez soli! Podjęłam wyzwanie zmniejszenia ilości soli, którą codziennie spożywam. Nie będę ukrywać, że lubię słone potrawy, choć wiem, że prawdziwy smak, kryje się w produkcie, a nie w białych kryształkach. Mogłabym przeżyć bez słodyczy, ale bez czegoś słonego raz na jakiś czas chyba już nie ;/ Być może to przez ilość treningów i zapotrze...

Czytaj dalej na blogu Eat me! Fit me!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Joaśka SurowiecJoaśka Surowiec

Mój blog powstał dzięki wielkiej pasji do gotowania, eksperymentowania i łączenia najróżniejszych smaków. Gdy pokochałam taniec i Zumbę zrozumiałam, że moje dwie pasje świetnie się dopełniają. Tak powstał podwójny blog – Eat me! Fit me!, na którym znaleźć będzie można również porady dotyczące fitnessu i uprawiana sportu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, mielone, szynka, mięso, zupa, indyk, mięso mielone, pulpety, obiad, śledź, pomysł na obiad, zupa krem, szynka gotowana, zupa pomidorowa, dania bez mięsa, suszone pomidory, warzywa na patelnie

Inne przepisy z Eat me! Fit me!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.