Żebroczka – śląska zapiekanka z ziemniaków i ryżu

Żebroczka – śląska zapiekanka z ziemniaków i ryżu

Żebroczka – śląska zapiekanka z ziemniaków i ryżu

Żebroczka czyli pyszna regionalna zapiekanka, która przypomina babkę ziemniaczaną to danie, które można podać na sycący obiad dla całej rodziny. Nie jest trudna do zrobienia, powstaje z ogólnodostępnych produktów, a jej smak jest jedyny w swoim rodzaju. Świetnie smakuje z kubkiem kwaśnego mleka, kefiru czy maślanki. Można ją również podać z sosem grzybowym, chrzanowym lub koperkowym. Na drugi dzień po upieczeniu można ją pokroić w plastry i odsmażyć na patelni. Ja bardzo lubię ją w duecie z zasmażaną kapust... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.