Miodownik krajeński – efektowne i pyszne ciasto

Miodownik krajeński – efektowne i pyszne ciasto

Miodownik krajeński – efektowne i pyszne ciasto

Przepis na : deser

Miodownik krajeński to przepyszne ciasto, które sprawdzi się na każdą okazję, gdyż jest podzielne i ładnie prezentuje się na stole. Można je również upiec na święta, z pewnością zniknie jako jedno z pierwszych. Składa się z biszkoptu, kruchego ciasta na miodzie, kremu budyniowego i polewy czekoladowej. Całość tworzy przepyszne zestawienie. Przygotowanie ciasta nie jest szczególnie skomplikowane, ale wymaga nieco pracy, gdyż trzeba upiec dwa ciasta, przygotować krem i polewę czekoladową. Całą operację radzę zaczą... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.