Filet z dorsza na puree z brokuła i ziemniaka

37
 • Filet z dorsza na puree z brokuła i ziemniaka
 • Filet z dorsza na puree z brokuła i ziemniaka

  Przepis na pieczony filet z dorsza na zielonym puree z brokuła i ziemniaka. To moja propozycja na piątkowy obiad w ramach #fishfriday. W tym przepisie sprawdzi się dobrze zarówno filet z dorsza, jak i każdej innej białej ryby – może to być mintaj, sola czy halibut. Danie jest ekspresowe, da się go przygotować w pół godziny i jest bardzo smaczne. Puree jest przygotowane w przeważającej części z brokuła, dzięki czemu udało się obniżyć jego indeks glikemiczny. Takie puree będzie odpowiednie także dla osób z cukrz... Czytaj dalej na blogu Dietolog


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie
   Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

   Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta Paleo
   Dieta Paleo

   Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

  Inne przepisy z Dietolog

  Dodaj komentarz