Zupa chrzanowa krem

Zupa chrzanowa krem

Zupa chrzanowa krem z białą kiełbasą i jajkiem   Lekko pikantna zupa chrzanowa z białą kiełbasą i jajkiem w niektórych nazywana chrzanówka wielkanocna. Zupa krem z chrzanem ze słoika. Zupa z boczkiem, z białą kiełbasą wersja mięsna lub bezmięsna z grzankami lub jajkiem. Zupa chrzanowa wielkanocna najczęściej podawana z jajkiem i białą kiełbasą. Jak zrobić zupę chrzanową? Chrzan to tradycyjny produkt na wielkanocnym stole tak samo jak jajka, żurek czy sernik. Zupa chrzanowa bezglutenowa ze śmietaną lub bez śmieta...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, biała kiełbasa, kiełbasa, zupa krem, sernik, boczek, wielkanoc, bezglutenowe

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.