Sałatka-wielkanocne śniadanie

Sałatka-wielkanocne śniadanie

Sałatka-wielkanocne śniadanie

Przepis na : śniadanie

Sałatka wielkanocne śniadanie, to prosty zestaw do zrobienia i serwowania. Zawiera wszystko co na takim stole mile widziane, jajka, biała kiełbasa, chrzan, zielenina i... 3 jajka kawałek białej kiełbasy liście sałaty szczypiorek 2 łyżki majonezu łyżka ostrego chrzanu Kiełbasę wyjmujemy z lodówki, aby miała temperaturę pokojową. Jajka gotujemy na twardo, obieramy i kroimy w plasterki, w takie same plasterki kroimy kiełbasę. Półmisek wykładamy liśćmi sałaty, układamy na przemian plasterek jajka, plasterek kiełbasy. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kiełbasa, biała kiełbasa, sałatki, sałatka, wielkanoc, salatka z jajkiem

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.