Ciapkapusta z młodej kapusty

Ciapkapusta z młodej kapusty

Ciapkapusta z młodej kapusty

Przepis na : obiad

Ciapkapusta z młodej kapusty. Ciaperkapusta to proste danie kuchni śląskiej przygotowywane z kapusty i ziemniaków. Prosta w przygotowaniu potrawa na szybki obiad. Panczkraut może to być fit potrawa, a także pożywne, tłuste danie obiadowe. Potrawa zazwyczaj jest przygotowywana z kapusty kiszonej, jednak w okresie wiosennym czy letnim można wykorzystać młodą kapustę i przygotować lżejszą , szybszą wersję. Ciapkapusta z młodej kapusty z koperkiem to smaczne, proste danie jednogarnkowe. Co zrobić z kapusty? Co zrobić... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

obiad, boczek, kotlety

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.