Dlaczego ryby powinny być obecne w naszej diecie? Czy szkodzą? Które wybrać?

Dlaczego ryby powinny być obecne w naszej diecie? Czy szkodzą? Które wybrać?

Dlaczego ryby powinny być obecne w naszej diecie? Czy szkodzą? Które wybrać?

Jestem ciekawa - jak często na Waszych stołach pojawiają się ryby? Przyznam, że u mnie jest z tym różnie, pomimo że cała rodzina je uwielbia. To chyba przyzwyczajenie: obiad = mięso... Jednakże staram się, aby ryby były przygotowywane na rozmaite sposoby i gościły w wielu potrawach, np. w omletach, sałatkach, czy chociażby jako przekąska z domowym chlebem. Wiem, że nie wszyscy zdają sobie sprawę - z obecności ryb w swojej diecie, dlatego przeczytajcie poniższy tekst. Jestem pewna, że jeśli za rzadko jadacie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Di gotuje

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Di gotujeDi gotuje

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryba, tuńczyk, ciekawe przepisy, makrela, mięso, łosoś, śledź, makrela wędzona, przekąska, diety, niskokaloryczne, mięso na obiad, dorsz, szynka, przetwory, przekąski, omlet, dieta, chleb, obiad, sałatka, sałatki, do pracy, ryby smażone, łosoś wędzony, sałatka do obiadu, sałatki do pracy, sałatka do pracy, szynka gotowana

Inne przepisy z Di gotuje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.