Kremowa zupa czosnkowa

Kremowa zupa czosnkowa

Kremowa zupa czosnkowa

Tak jak pisałam w planach na 2020 , postanowiłam gotować co najmniej jedną zupę w tygodniu i oto pierwsza z nich - zupa czosnkowa. Z ugotowaniem zupy czosnkowej nosiłam się od bardzo dawna, jednak zawsze coś stawało na przeszkodzie. W końcu  jednak nadeszła odpowiednia pora na jej przygotowanie - zima i temperatury oscylujące w okolicach 0 stopni sprzyjają rozwojowi różnych przeziębień, a osłabiony organizm jest podatny na wszelkie infekcje. Czosnek to świetny naturalny antybiotyk i w takim okresie ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienne Gotowanie

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.