Wielkanoc 2017: Wołowina po burgundzku na czerwonym winie

Wielkanoc 2017: Wołowina po burgundzku na czerwonym winie

Cześć Świąteczny obiad powinien być bardziej uroczystym posiłkiem niż niedzielny obiad. Warto więc przygotować bardziej pracochłonną i efektowną potrawę. Może to być na przykład pieczeń. Idealnym wręcz pomysłem na  świąteczną pieczeń może być wołowina po burgundzku na czerwonym winie. Przepis na to danie znalazłam w wielkanocnym numerze TINA poleca Smacznego! na stronie 26. Wołowina po burgundzku na czerwonym winie Przygotuj miski, nóż i deskę do krojenia, wagę kuchenną, garnek lub brytfannę o grubym dn...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

wołowina, mięso, sosy, świąteczne przepisy, grzyby, mielone, pieczarki, obiad, zupa pomidorowa, marchewka, gulasz, mięso duszone, boże narodzenie, wielkanoc, drugie danie, pomysł na obiad, dania mięsne, sos mięsny, sos pomidorowy, pieczarki do obiadu, mięso mielone, mielone z warzywami, pieczarki w sosie, pieczeń z mięsa mielonego, mięsa pieczone

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.