Pieczone piwne pałki z kurczaka

Pieczone piwne pałki z kurczaka

Pieczone piwne pałki z kurczaka

Przepis na : obiad

Smak pałek z kurczaka bardzo lubię, ale jedzenie ich bardzo mnie irytuje. Kiedy jem, nie lubię brudzić sobie palców, a w przypadku jedzenia pałek jest to nieuniknione. Jednakże, opracowałam sobie pewną metodę, która ułatwia mi ich spożywanie – przed ich pieczeniem ściągam im skórę. Część z Was powie, że to karygodne, bo nie ma nic lepszego jak chrupiąca skórka i tłuszczyk z jej wytopienia. Jednak mam dla nas wszystkich złoty środek – ściąganie skóry lub nie, pozostawiam do Waszej decyzji, ale przep... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Be Fit Be Strong

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.