DIETETYCZNE SPAGHETTI Z MOZZARELLĄ (400 KCAL)

DIETETYCZNE SPAGHETTI Z MOZZARELLĄ (400 KCAL)

DIETETYCZNE SPAGHETTI Z MOZZARELLĄ (400 KCAL)

Przepis na : obiad

Spaghetti to niegdyś moja ulubiona potrawa. Zwłaszcza z żółtym, ciągnącym serem i dodatkiem w postaci kiszonego ogórka. No i jak z tego zrezygnować? Na pewien czas można, ale z czasem chęć jest bardzo silna. Dlatego postanowiłem nieco odchudzić, a przede wszystkim "uzdrowić" klasyczne spaghetti. Na początek wymieniłem makaron - użyłem pełnoziarnistego, a konkretniej "świderek" gdyż tak jest wygodniej (moim zdaniem). Poza tym typ makaronu nie ma znaczenia. Kolejnym krokiem była zamiana mięsa mielonego - z wi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu All My Fit Life

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

All My Fit LifeAll My Fit Life

Przepisy na zdrowe odżywianie, dieta i odchudzanie = łatwizna!
Dość często zdarzyło mi się przeglądać Internet w poszukiwaniu inspiracji na lekkie dania. Z czasem zacząłem jednak sam eksperymentować i właśnie dlatego powstała ta strona. Będę dzielił się moimi pomysłami na dania któe są zdrowe, nie zawierają zbędnych kalorii, ale przede wszystkim smakują! Serdecznie zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dietetyczne , spaghetti, dietetycznie, przepisy fit, fit, zdrowe przepisy, mielone, makaron, makarony, sosy, mięso, dania dietetyczne, ser, pomidor, ogórki, cebula, ogórek, duszone, zdrowe, dietetyczny obiad, mięso mielone, ser żółty, diety, czosnek w ziołach, świderki, obiad, ogórki kiszone, czosnek, sos do makaronu, indyk z makaronem

Inne przepisy z All My Fit Life

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.