DIETETYCZNE DE VOLAILLE NADZIEWANE MOZARELLĄ, PAPRYKĄ I PIECZARKAMI (OK. 120 KCAL W JEDNYM!)

DIETETYCZNE DE VOLAILLE NADZIEWANE MOZARELLĄ, PAPRYKĄ I PIECZARKAMI (OK. 120 KCAL W JEDNYM!)

DIETETYCZNE DE VOLAILLE NADZIEWANE MOZARELLĄ, PAPRYKĄ I PIECZARKAMI (OK. 120 KCAL W JEDNYM!)

Przepis na : obiad

Pyszne DE VOLAILLE w wersji dla osób będących na diecie? Proszę bardzo. Dzisiejszy przepis jest nieco bardziej czasochłonny ale na prawdę warto. Kotlety są pyszne, ciągnące a przede wszystkim sycące i małokaloryczne. Do ich przygotowania nie potrzeba nam oleju.  Z dodatkiem np. ziemniaków mogą posłużyć za na prawdę wypasiony obiad - dobry nie tylko dla będących na diecie.Co zatem potrzebujemy?SKŁADNIKI NA DWA DE VOLAILLE: 2 sznycle z filetu z indyka (ok. 170g) 20g mozzarelli 15g pieczarek 10g papr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu All My Fit Life

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

All My Fit LifeAll My Fit Life

Przepisy na zdrowe odżywianie, dieta i odchudzanie = łatwizna!
Dość często zdarzyło mi się przeglądać Internet w poszukiwaniu inspiracji na lekkie dania. Z czasem zacząłem jednak sam eksperymentować i właśnie dlatego powstała ta strona. Będę dzielił się moimi pomysłami na dania któe są zdrowe, nie zawierają zbędnych kalorii, ale przede wszystkim smakują! Serdecznie zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dietetyczne , przepisy fit, fit, dietetycznie, zdrowe, sznycle, sznycel, mielone, dania dietetyczne, diety, duszone, de volaille, papryka, roladki, dietetyczny obiad, kotlet, ziemniak, kotlety, pieczarki, dieta, mięso, słodkie, indyk, ziemniaki, obiad, przepisy z ziemniakami, ziemniaki na obiad, obiad dla 2 osób, mielone pieczarki, papryka faszerowana

Inne przepisy z All My Fit Life

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.