Spaghetti w pesto z tuńczykiem i brokułami

Spaghetti w pesto z tuńczykiem i brokułami

Spaghetti w pesto z tuńczykiem i brokułami

Przepis na : kolacja

Powiem Wam szczerze, że robiąc te danie bałam się efektu końcowego😮 Nigdy jeszcze nie łączyłam pesto z tuńczykiem. Ale oczywiście jakby nie wyszło to nie dzieliła bym się z Wami przepisem😀 Ogólnie tuńczyk (ten w puszcze) ma swoich wielbicieli jak i przeciwników. Ja osobiście go uwielbiam, lecz tutaj w razie nie przepadania za tym gatunkiem ryby możecie śmiało zamienić to na mięso. Moim zdaniem tuńczyk tutaj dodaje wyjątkowy smak, ale nie każdemu może wejść w gusta. Składniki na 2 porcje: -130 g makaronu spagh... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

brokuły, tuńczyk, makarony, makaron, brokuł, ryby, mięso, spaghetti, słonecznik, ryba, makaron z tuńczykiem, diety, dieta, kolacja, obiad, makaron z pesto, makaron z patelni, makaron z serem, obiad z makaronem, makaron na obiad, dania z makaronem, dania bez mięsa, mięso na obiad, brokuł z jajkiem, warzywa na patelnie

Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.