Ekspresowe praliny orzechowo jaglane + FILM

Ekspresowe praliny orzechowo jaglane + FILM

Ekspresowe praliny orzechowo jaglane + FILM

Przepis na : deser

Zdrowe i domowe kuleczki orzechowo jaglane.  Wybaczcie że jakiś czas milczałam i nie dodawałam postów, ale trochę się działo w życiu i nie miałam kompletnie głowy ani do pisania ani gotowania ;(. Będę starała się w miarę czasu coś dodawać na bieżąco.  Domowy sposób na pyszne i zdrowe pralinki typu Ferrero. Robi się je ekspresowo, a jeszcze szybciej zjada. Składników jest niewiele, w porównaniu z tym co widujemy na kupnych kuleczkach. Do tego macie przygotowany filmik.  Składniki: 90 g masła or... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.