Zapiekanka z kaszy manny razowej z owocami i orzechami

Zapiekanka z kaszy manny razowej z owocami i orzechami

Przepis na : śniadanie

Kasza manna zazwyczaj kojarzy mi się z dzieciństwem, zwłaszcza z zupą mleczną na śniadanie. Sama uwielbiałam taką kaszę na gęsto - im gęstsza, tym lepsza. Tym razem jednak postanowiłam przygotować ją nieco inaczej - zamiast po prostu dodać świeże owoce do kaszy, wszystko razem wsadziłam do piekarnika i zapiekłam. Niby podobne, a jednak inne 😁 Zapiekanka z kaszy manny razowej z owocami i orzechami   - przepis na 4 porcje Do przygotowania zapiekanki będą Ci potrzebne: 3 szklanki mleka, 180g kaszy manny razowe...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.