Udka z kurczaka z zapiekaną kaszą

Udka z kurczaka z zapiekaną kaszą

Udka z kurczaka z zapiekaną kaszą

Przepis na : obiad

Najpopularniejszym dodatkiem do obiadu są ziemniaki, choć od jakiegoś czasu coraz częściej sięgamy po makarony, ryże lub kasze. Najczęściej po prostu gotujemy je w wodzie - tak jak zaleca producent na opakowaniu. Czasem jednak dobrze zrobić coś inaczej niż zwykle, dlatego dziś proponuję jako dodatek do udek z kurczaka kaszę pęczak nie gotowaną, a zapiekaną. Udka z kurczaka z zapiekaną kaszą - przepis na 4 porcje Do przygotowania kurczaka z kaszą będą Ci potrzebne: 200g kaszy pęczak, 5 łyżek oleju rzepakowe... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.