Sałatka z gruszkami, gorgonzolą i orzechami włoskimi

Sałatka z gruszkami, gorgonzolą i orzechami włoskimi

Sałatka z gruszkami, gorgonzolą i orzechami włoskimi

Przepis na : śniadanie

 Sałatka z gruszkami, gorgonzolą i orzechami włoskimi. Pyszna sałatka z szynką parmeńską, gruszką i serem gorgonzola. Sałatka z gruszkami, gorgonzolą i orzechami włoskimi Sałatka z gruszkami, orzechami włoskimi, szynką parmeńską i gorgonzolą może być wyrafinowanym dodatkiem lub samodzielnym pysznym pojedynczym daniem. Niewielka ilość składników sprawi, że sałatka jest nie tylko pyszna, ale i bardzo szybka w przygotowaniu. Możecie ją zrobić podczas kiedy Wasi goście będą rozmawiać między sobą przy stole. W tej s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.