Pomysły na szybki obiad

Pomysły na szybki obiad

Przepis na : obiad

Gotowanie i jedzenie to czysta przyjemność. Co innego planowanie, co na obiad. Jeśli nie chcecie jeść w kółko tego samego, wybierzcie się w podróż po prostych, efektownych i sycących daniach obiadowych z różnych krajów. Będzie z czego wybierać! Może coś włoskiego, coś hiszpańskiego, albo greckiego? Polska kuchnia też da się lubić. Mam nadzieję, że coś sobie wybierzecie a jeśli nie, to inspiracji najlepiej szukać na moim blogu, albo na dużych stronach z pomysłami na obiad typu Przepisy.pl. Grecka zupa z kur...

Czytaj dalej na blogu Ugotowane pozamiatane

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.