Placki ziemniaczane na 20 sposobów

Placki ziemniaczane na 20 sposobów

Placki ziemniaczane na 20 sposobów

Placki ziemniaczane mogą być nudne? Otóż nie ! Przekonajcie się sami, na ile ciekawych sposobów możemy je przygotować! Oto 20 smacznych przepisów :) 1. Placki ziemniaczane z młodą kapustą 2. Placki ziemniaczane z kurczakiem na ostro 3. Placki ziemniaczane z cukinią i tymiankiem 4. Placki ziemniaczane z wkładką z szynki w sosie pieczarkowym 5. Placki ziemniaczane z grzybami leśnymi 6. Placki ziemniaczane z młodych ziemniaków i szczypiorkiem 7. Placki ziemniaczane z chrzanem 8. Placki ziemniaczane z chili 9. Placki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

placki, placki ziemniaczane, sosy, cukinia, kapustą, jabłka, placki ziemniaczane z kurczakiem, sos pieczarkowy, kapusta kiszona, ryby, ryba, kurczak, sałatka, sałatki, ziemniaki, szynka, sos pomidorowy, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, pasta, grzyby, placki z cukinii, salatka ziemniaczana, placki z jabłkami, salatki warzywne, sałatka warzywna, sałatka z marchewki, sałatka śledziowa z ziemniakami, sałatka pieczarkowa, sałatka z szynką

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.