Jak się odchudzać, aby nie doprowadzić do efektu jojo?

Jak się odchudzać, aby nie doprowadzić do efektu jojo?

Jak się odchudzać, aby nie doprowadzić do efektu jojo?

Zmorom większości osób, które się odchudzają, jest na pewno efekt jojo. Już podczas odchudzania się, obawiamy się, że dopadnie on również nas. Niestety bardzo często się tak dzieje. Musimy jednak wiedzieć, że w sytuacji, w której zdrowo podchodzimy do odchudzania, to się na pewno nie stanie. Jak zatem mądrze i zdrowo się odchudzać? Sprawdźmy to. Dieta to podstawa Absolutną podstawą jest na pewno dieta. Bez trzymania diety, raczej się nam nie uda zgubić zbyt dużo kilogramów. Może się nawet stać tak, że nie z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.