Wielkanocne sałatki

Wielkanocne sałatki

Wielkanocne sałatki

Wielkanoc coraz bliżej, a jeśli o niej już mowa to nie można zapomnieć o pysznych potrawach, które pojawiają się co roku na świątecznym stole. Wśród nich nie zabraknie oczywiście sałatek. Święta bez nich to po prostu nie są prawdziwe święta! Wielkanoc – rodzinna tradycja Wielkanoc to najważniejsze święto w kalendarzu wszystkich Chrześcijan. Choć mogłoby się wydawać, że obchody wielkanocne w porównaniu do Bożego Narodzenia są o wiele skromniejsze, znacznie mniej medialne, to posiadają swój niezaprzeczalny k... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, wielkanoc, sałatki wielkanocne, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, szynka, szparagi, tuńczyk, boże narodzenie, awokado, salatka z jajkiem, sałatka z tuńczykiem, sałatka z szynką, sałatka warzywna

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.