Funkcjonalne prezenty do kuchni - 4 propozycje

Funkcjonalne prezenty do kuchni - 4 propozycje

Funkcjonalne prezenty do kuchni - 4 propozycje

Prezent z okazji ślubu, urodzin, imienin, rocznicy czy na nowe mieszkanie. Niezależnie od okazji, praktyczne prezenty są zawsze przydatne i mile widziane. Jednym z takich upominków są te, które można wykorzystać w kuchni i będą chętnie używane nie tylko przez gospodynie domowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy cztery propozycje funkcjonalnych prezentów do kuchni, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybredne osoby. Nowy ulubiony kubek Nie bez powodu kubek uważany jest za jeden z tych bardziej osobis... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.