Leczo z grilla- test grilla elektrycznego BQS 3508 marki Clatronic

Leczo z grilla- test grilla elektrycznego BQS 3508 marki Clatronic

Leczo z grilla- test grilla elektrycznego BQS 3508 marki Clatronic

Uwielbiam grillowanie, bo to idealna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nawet wtedy gdy pogoda nie dopisuje.  Jeżeli jesteście także miłośnikami grillowanych i zdrowych potraw oraz świetnej zabawy na świeżym powietrzu to pozwólcie, że wspólnie przeanalizujemy najważniejsze parametry grilla elektrycznego, na które warto zwrócić uwagę. Do przygotowania potrawy użyję grilla elektrycznego BQS 3508 marki Clatronic . Grill elektryczny  jest to doskonała alternatywa dla konwencjonalnych gril... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grill, pieczarki, kiełbasa, ziemniaki, cukinia, impreza, dietetyczne , dietetycznie

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.