7 warzyw, które idealnie pasują do tuńczyka

7 warzyw, które idealnie pasują do tuńczyka

7 warzyw, które idealnie pasują do tuńczyka

Tuńczyk to ryba bogata w witaminy i kwasy omega-3, która zaskakuje swoim uniwersalnym potencjałem. Można łączyć ją z rozmaitymi składnikami, uzyskując smaczne i zdrowe rezultaty. Oto 7 warzyw, które według Salatino fantastycznie uzupełniają smak tuńczyka! Tuńczyk znajduje się wśród ryb najchętniej wybieranych przez Polaków. Nic dziwnego – jego mięso jest smaczne, delikatne i zdrowe. Ta ryba stanowi bowiem cenne źródło witaminy A, E, D i PP, a także zawiera dużą ilość kwasów omega-3, których niedobory mogą ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tuńczyk, ryby, ryba, fasola, czerwona fasola, sałatki, sałatka, sosy, mięso, pasta, kasza jaglana, kuskus, pasty, sałatka z tuńczykiem, sałatka meksykańska, sałatka z ciecierzycy, sałatka warzywna

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.