5 zasad zdrowego odżywiania

5 zasad zdrowego odżywiania

5 zasad zdrowego odżywiania

Święta Wielkanocne dobiegają końca… całe szczęście dla mojej wagi! Nie wiem jak u Was, ale u mnie waga chyba oszalała :)  Pora najwyższa coś z tym zrobić. Dlatego Święta (podobnie jak postanowienia noworoczne) to idealny moment, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe (lub wrócić do wcześniejszych postanowień)  i zacząć kontrolować swoją wagę. Zanim jednak zaczniecie walkę z niepożądanymi kilogramami, pamiętajcie o tych pięciu podstawowych zasadach zdrowego odżywiania! 1. Woda, woda i raz jeszcze wod... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Tradycyjna Kuchnia

Autor

Tradycyjna KuchniaTradycyjna Kuchnia

Mam na imię Kaśka i jestem 27- letnią amatorką kuchni polskiej, choć także lubię poeksperymentować z kuchnią europejską (francuską, węgierską, niemiecką), a nawet azjatycką czy amerykańską.

Dzieciństwo spędziłam w Bieszczadach, zatem wychowana byłam na tradycyjnej, niskobudżetowej kuchni wschodniej, ocierającej się o kuchnię Kresową. Mój styl gotowania jest poniekąd hołdem dla tych tradycyjnych korzeni.

Nigdy nie miałam profesjonalnych lekcji gotowania, a moją jedyną kwalifikacją jest to, co pochodzi z miłości do dobrego jedzenia oraz doświadczenie wynikające z gotowania w domu na co dzień. Nauczyłam się gotować poprzez czytanie starych książek kucharskich, które wyszukuje na pchlich targach i w antykwariatach.

Ciągle się uczę i zdobywam doświadczenie metodą prób i błędów.

ZAPRASZAM NA MÓJ KULINARNY BLOG
http://tradycyjnakuchnia.blogspot.com

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, dieta, przekąski, dietetycznie, dietetyczne , przekąska, niskokaloryczne, dania dietetyczne

Inne przepisy z Tradycyjna Kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.