Desery z chia, sosem wisniowym i rambutanem! Śniadanie na zawołanie.

Desery z chia, sosem wisniowym i rambutanem! Śniadanie na zawołanie.

Desery z chia, sosem wisniowym i rambutanem! Śniadanie na zawołanie.

Przepis na : śniadanie

Dzisiaj mam dla Was szybki i prosty pomysł na deser lub na śniadanko, to już kto co woli. U mnie poszły na śniadanko. Samo przygotowanie deserku z nasion chia jest banalnie proste bo wystarczy coś mokrego - jakiś sok, napój, mleko roślinne bądź inny napój, który przyjdzie Ci do głowy. Nasionka umieść w kubku, ja zawsze wybieram małe szklaneczki, nasionka wsypuje tak 30% wysokości szklanki i zalewam płynem, do połowy szklanki.  U mnie był to sok z puszki z rambutanem (to taki egzotyczny owoc) odstawiam na n... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jabłka, desery, dieta, deser, śniadania, mascarpone, sosy, galaretka, wiśnia

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI