Chleb bez mąki i FIT omlet po japońsku.

Chleb bez mąki i FIT omlet po japońsku.

Chleb bez mąki i FIT omlet po japońsku.

Przepis na : śniadanie

Ziarnisty chleb bez mąki i omlet w stylu japońskim. Te dwa przepisy, bardzo Was zaciekawiły w weekend na moim Instagramie smyk_w_kuchni_blog Wcale się nie dziwię, bo bardzo lubimy oba, muszę przyznać, że trochę brakuje mi takiego gotowania z Wami na wizji i fajnie, że od czasu do czasu możemy się spotkać na wspólne gotowanie chociaż na instagram stories. Chlebek bez mąki, jak sama nazwa wskazuje robi się bez mąki, są to tylko ziarna i dodatek do smaku jakichś zazwyczaj suszonych owoców, ale uważajcie z tym ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

chleb, omlet, śniadania, dieta, naleśniki, cukinia, obiad, makaron, ryż, sosy, bezglutenowe, fit, chleb na zakwasie, chleb na drożdżach , bez pieczenia

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.