Tofu

39
 • Tofu
 • Tofu

  Przepis na : śniadanie

  Tofu ma bardzo specyficzny smak i dla wielu osób, w "surowej" postaci jest niejadalne. Proponuję wersję mocno przyprawioną z moim ukochanym olejem sezamowym i kolendrą. Składniki: Kostka tofu; Listki kolendry; Mąka kukurydziana; Sos sojowy 2 łyżki; Olej sezamowy 2 łyżki; 1 łyżeczka syropu z agawy; 2 ząbki czosnku; Olej kokosowy do smażenia; Sezam; Granat; Sól.  Wykonanie: Tofu wyjąć z opakowania i wycisnąć z niego sok, najlepiej papierowym ręcznikiem. Kroimy tofu w kostkę, otaczamy mąką kukurydzianą i s... Czytaj dalej na blogu Smaki Przyprawy i Kolory


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Smaki Przyprawy i Kolory

  Dodaj komentarz