Koreański szpinak

48
 • Koreański szpinak
 • Koreański szpinak

  Przepis na : śniadanie

  Kolejny bardzo prosty przepis. Szpinak na sposób koreański. Bardzo zdrowy, składający się tylko z kilku składników. Składniki: szpinak; szczypiorek; ząbek czosnku; sezam; 1 łyżka oleju sezamowego; 1 łyżka sosu sojowego. Wykonanie: Najpierw należy zblanszować szpinak. Do wrzątku rzucamy szpinak na 1 minutę. Po minucie zdejmujemy garnek z ognia i wstawiamy do zlewozmywaka w odkręcamy zimną wodę. Wlewamy tak długo wodę do garnka ze szpinakiem, aż woda będzie zimna. Odcedzamy szpinak i jeszcze raz umieszczamy w misce... Czytaj dalej na blogu Smaki Przyprawy i Kolory


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Smaki Przyprawy i Kolory

  Dodaj komentarz