Koreański szpinak

Koreański szpinak

Koreański szpinak

Przepis na : śniadanie

Kolejny bardzo prosty przepis. Szpinak na sposób koreański. Bardzo zdrowy, składający się tylko z kilku składników. Składniki: szpinak; szczypiorek; ząbek czosnku; sezam; 1 łyżka oleju sezamowego; 1 łyżka sosu sojowego. Wykonanie: Najpierw należy zblanszować szpinak. Do wrzątku rzucamy szpinak na 1 minutę. Po minucie zdejmujemy garnek z ognia i wstawiamy do zlewozmywaka w odkręcamy zimną wodę. Wlewamy tak długo wodę do garnka ze szpinakiem, aż woda będzie zimna. Odcedzamy szpinak i jeszcze raz umieszczamy w misce... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Przyprawy i Kolory

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.