Śledzie świąteczne w oleju

Śledzie świąteczne w oleju

Śledzie świąteczne w oleju

Śledzie na stole wigilijnym- u mnie w każdej postaci - w oleju , w śmietanie i w sałatce :) uwielbiam i nie wyobrażam sobie by mogło ich nie być. Śledzie mimo że należą do ryb tłustych mają mało kalorii, zawierają dużo potasu, usuwają nadmiar wody z organizmu, działają przeciwdepresyjnie, wzmacniają pamięć i koncentrację, a zawarte w nich kwasy Omega 3 przyspieszają przemianę materii i spalanie tłuszczu*. Dlatego jest to jeden z powodów by je jeść :) a drugi powód to - to że smakują wyśmienicie. Polecam bo zdrowo ... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Smaki Edyty

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

SmakiEdytySmakiEdyty

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, świąteczne, świąteczne przepisy, sledzie w oleju, ryby, słoik, ryba, śledź w occie, przepisy na święta, zdrowe przepisy, sałatka, sałatki, jak zrobić wodę z cytryna, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, śledź w śmietanie, ryby na święta, pyszna sałatka, ryba w occie, lekkie sałatki, smaczna sałatka, smaczna sałatka

Inne przepisy z Smaki Edyty

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.