MÓJ SPOSÓB NA PYSZNEGO, CHRUPIĄCEGO KARPIA

MÓJ SPOSÓB NA PYSZNEGO, CHRUPIĄCEGO  KARPIA

MÓJ SPOSÓB NA PYSZNEGO, CHRUPIĄCEGO KARPIA

Przepis na : obiad

   Sposobów przygotowania karpia jest mnóstwo. Ja chciałabym Wam przedstawić mój, na najprostszego, pysznego, chrupiącego, wigilijnego karpia. U mnie przygotowuje się tę rybę chyba w najprostszy z możliwych sposobów, a mianowicie po wyfiletowaniu płatów karpia (ości, płetwy itp.wędrują na zupę rybną ), resztę kroję na mniejsze kawałki, solę przynajmniej na 1h przed smażeniem i odkładam w chłodne miejsce. By uniknąć biegania za rybą na ostatnią chwilę, te czynności (poza soleniem oczywiście) przeprowad... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczne Zdrowe

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

smacznezdrowe

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryba, kokosowe, przepisy na święta, mus, bułki, bezglutenowe, zupa rybna, zupa, ryby smażone, dietetyczne , dietetycznie, obiad, pomysł na obiad, ryby na święta, dietetyczny obiad, zdrowe obiady, wigilijne potrawy, potrawy wigilijne, smażony karp, bułki bezglutenowe, bułki maślane, szybka zupa, obiad na szybko, szybki obiad

Inne przepisy z Smaczne Zdrowe

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.