Zdrowy deser chia z malinami i żurawiną

Zdrowy deser chia z malinami i żurawiną

Zdrowy deser chia z malinami i żurawiną

Przepis na : śniadanie

Zdrowy deser chia z malinami i żurawiną. Dziś zapraszam Was na pyszny i szybki w przygotowaniu deser chia z malinami i żurawiną. Prosto i smacznie. Ja taki deser najczęściej jem w ramach drugiego śniadania Owoce oczywiście możecie dowolnie zmieniać. Ja ostatnio dodałam maliny, których słodycz wspaniale współgrała z lekko kwaśną żurawiną. Nic tylko jeść Spróbujcie. Miłego dnia moi drodzy Składniki: 180 g zimnego (!) jogurtu naturalnego 1 płaska łyżka nasion chia syrop z agawy lub płynny miód do smaku kilka m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.