Pizzerinki – pyszne mini pizze

Pizzerinki – pyszne mini pizze

Pizzerinki – pyszne mini pizze

Przepis na : obiad

Pizzerinki – pyszne mini pizze Pizzerinki, to nic innego jak pyszne mini pizze. Idealne na imprezę, spotkanie z przyjaciółmi, a nawet prosty weekendowy obiad. Moja rodzina je uwielbia. Takie pizzerinki można zrobić wcześnie, a później tylko odgrzać. Są pyszne i znikają zawsze w mgnieniu oka. Z przepisu przygotujecie 8 grubszych (my wolimy taką wersję) lub 10 cieńszych pizzerinek. Takie pizzerinki najlepiej smakują w towarzystwie domowego sosu czosnkowego lub pomidorowego. A jakie dodatki? Ja polecam Wam... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.