Drożdżowe rożki z kabanosem – na przyjęcie lub piknik

Drożdżowe rożki z kabanosem – na przyjęcie lub piknik

Drożdżowe rożki z kabanosem – na przyjęcie lub piknik

Drożdżowe rożki z kabanosem. Idealne na przyjęcie lub piknik. Smaczne zarówno same, jak i w towarzystwie domowych sosów. Ja najczęściej podaję je z sosem czosnkowym. Drożdżowe rożki z kabanosem są naprawdę proste w przygotowaniu. U mnie to hit każdego spotkania, przyjęcia czy pikniku. Często przygotowuję je również od tak, gdy mamy ochotę na coś dobrego. Rożki można zjeść zarówno na ciepło, jak i na zimno. Pamiętajcie, aby użyć do nich dobrej jakości kabanosów. Muszą być grube, cienkie się tu nie sprawdzą. Ja uż... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Pięciu Przemian

Jest to chińska dieta pomagająca utrzymać równowagę ciała i duszy.

Czytaj dalej...

Autor

Matleen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

drożdżowe, mielone, sosy, ciasto, pierogi przepis, pierogi, sos czosnkowy, przekąski, przekąska, przystawki, grill, sylwester, przekąski na sylwestra, ciasto na pierogi, pierogi przepis ciasto, ciasto drożdżowe, ciasta drozdzowe, ciasto na zimno, przekąski na ciepło, jajka na święta

Inne przepisy z Słodkie okruszki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.