Dieta DASH – co to jest? Zasady, efekty, przykładowy jadłospis.

Dieta DASH – co to jest? Zasady, efekty, przykładowy jadłospis.

Dieta DASH – co to jest? Zasady, efekty, przykładowy jadłospis.

Zapewne wiele osób słyszało już o leczniczej diecie DASH. Ale czy do końca wiecie czym jest ta dieta? Kiedy stosować dietę DASH? Dla kogo jest przeznaczona? Jakie są zasady diety DASH? Czy ma ona swoje wady? O tym wszystkim postaram się wam napisać w dzisiejszym artykule. Pamiętajcie, że ten artykuł ma przybliżyć jedynie ogólny zarys tego na czym polega dieta DASH. Jeśli szukacie fachowej wiedzy na temat diet lub sami chcielibyście zostać fachowcem w dziedzinie dietetyki i posiąść umiejętność układania profesjonalnyc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Matleen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, ryby, śniadania, przekąski, ryba, owoce morza, chleb, obiad, zupa, kolacja, galaretka, owsianka, bezglutenowe, makaron, tosty, jabłka, śliwka, zupa krem, ogórki, truskawki, zupa pomidorowa, bez pieczenia

Inne przepisy z Słodkie okruszki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.