Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Przepis na : sałatka

Przyszła wiosna, a z nią ochota na świeże warzywa i owoce. Dlatego moje urodzinowe menu po prostu musiało składać się między innymi z sałatki. Tego dnia stanowiła doskonały dodatek do delikatnego mięska i pieczonych ziemniaczków, jednak dzień później świetnie sprawdziła się jako lunch do pracy. Sałatka, którą chcę dzisiaj Wam przedstawić jest bardzo kolorowa i bardzo smaczna, a do tego jest po prostu bombą witaminową. Po długiej i męczącej zimie chyba wszystkim tego brakowało, dlatego z przyjemnością przeds... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ratunku obiad

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Eve

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

lekka, lekkie sałatki, pomarańcze, sosy, sałatki, sałatka, rukola, roszponka, cytryna, miód, sałatki do pracy, sałatka do pracy, sałatka z granatem, słoik, do pracy, warzywa, pieczenie, obiad, polewa, jak zrobić wodę z cytryna, smaczna sałatka, smaczna sałatka, sałatka do obiadu, sałatka z roszponką, sałatka z rukolą, obiad dla 2 osób

Inne przepisy z Ratunku obiad

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.