SZASZŁYKI, CZYLI ZDROWY I SZYBKI OBIAD

SZASZŁYKI, CZYLI ZDROWY I SZYBKI OBIAD

SZASZŁYKI, CZYLI ZDROWY I SZYBKI OBIAD

Przepis na : obiad

Szaszłyki można przygotowywać nie tylko latem, ale przez cały rok na domowych grillach elektrycznych lub w piekarniku. To szybkie danie podawaj z różnymi sosami (mój ulubiony to czosnkowy ) i kolorowymi sałatami. Jeżeli przygotowałaś/eś danie z tego przepisu, prosimy o jego zdjęcie :). Wyślij je na adres a.rybinska@gmail.com. Fotografię opublikujemy w komentarzach i na naszym Facebooku (oczywiście podpiszemy Twoje dzieło). CZYTAJ WIĘCEJ I PRZEJDŹ DO PRZEPISU » czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Przepisy Aleksandry

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

PrzepisyAleksandryPrzepisyAleksandry

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zdrowe przepisy, zdrowe obiady, szaszłyki, szybki obiad, obiad na szybko, sosy, zdrowe, obiad, czosnkowy, wieprzowina, kurczak z czosnkiem, cebula, kurczak, sałata, grill, papryka, sos czosnkowy, kurczak z papryką , sos do sałaty, szybki kurczak, szybki grill, dania z grilla, domowy obiad, dania z kurczakiem, sos do kurczaka, sałata z kurczakiem i papryką

Inne przepisy z Przepisy Aleksandry

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.
Kamciss, 10 lutego 2013 21:09:29

Wyglądają bardzo apetycznie, lubię takie dania ;)

ankawell, 11 lutego 2013 09:55:18

Warzywno-mięsne szaszłyki to jedno z moich ulubionych dań grillowych ... muszę częściej je robić również "po sezonie" :)