Warzywne kotlety kalafiorowe w panierce

Warzywne kotlety kalafiorowe w panierce

Warzywne kotlety kalafiorowe w panierce

W trakcie upalnego lata każdy z nas zjadłby chętnie lżejszy obiad, niekiedy nie zawierający mięsa. Kalafior i dania z niego przyrządzone to świetna alternatywą. Kotlet z kalafiora bez mięsa, z ziemniaczkami i mizerią brzmi rozkosznie i lekko. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Warzywne kotlety kalafiorowe w panierce","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/kalafior.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/kalafior-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/kalafior-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/kalafior-480x270.jpg"],"description":"Kotleciki z panierow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.