Pieczone podudzia kurczaka miodowo – musztardowe

Pieczone podudzia kurczaka miodowo – musztardowe

Pieczone podudzia kurczaka miodowo – musztardowe

{"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","author":{"@type":"Person","name":"ProstePesto"},"name":"Pieczone podudzia kurczaka miodowo - musztardowe","description":"Soczyste mi\u0119so kurczaka pieczone w piekarniku w r\u0119kawie foliowym. Marynata miodowo musztardowa nadaje wyj\u0105tkowego aromatu.","image":"https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/05\/podudzia-z-kurczaka.jpg","recipeCategory":["Dania g\u0142\u00f3wne","Kuchnia Polska"],"recipeCuisine":[],"keywords":["kurczak","kurczak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.