Pięć porad na zdrowy tryb życia dla zabieganych

Pięć porad na zdrowy tryb życia dla zabieganych

Pięć porad na zdrowy tryb życia dla zabieganych

Dorosłe życie to przede wszystkim praca i obowiązki. Jak w tym wszystkim zmieścić jeszcze czas na prowadzenie zdrowego trybu życia? Nasza codzienność jest przepełniona pokusami w postaci fast foodów, wygodnego siedzenia na kanapie po ciężkim dniu w pracy czy imprezowaniu ze znajomymi. Aby jednak zachować zdrowy tryb życia wcale nie trzeba poświęcać na to dużo czasu. Trzeba tylko zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia, które płynnie wejdą w nawyk. Wystarczy odrobina silnej woli. Oto 5 porad dla zabieganych... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.